Świątynia Urody to wyjątkowe miejsce stworzone specjalnie dla osób ceniących sobie wyjątkową atmosferę i profesjonalizm.

W Świątyni Urody każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. Nasz gabinet to świat, w którym nie tylko odpoczniesz odrywając się od rzeczywistości, ale i przy okazji zadbasz o swoją urodę, wrócisz do swojego naturalnego piękna. Pamiętaj, że piękno rodzi się z harmonii… ciała i umysłu …

Wykonujemy profesjonalne zabiegi twarzy i ciała, ściśle dopasowane do typu cery, trybu życia oraz aktualnego zdrowia skóry wykonane przy użyciu renomowanych firm kosmetyków .

Pasja do kosmetologii i podologii, jest motorem naszych działań. Jako cel stawiamy sobie wykonywania usług kosmetycznych na najwyższym poziomie. Nasza misja to dążenie do zadowolenia klienta i ciągłe samodoskonalenie. Dla większego usatysfakcjonowania naszych klientów przygotowujemy liczne promocje.

Polecamy Państwu zabiegi na twarz, ciało oraz pielęgnację dłoni i stóp. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nieustannie wzbogacamy swoją wiedzę oraz poszerzamy ofertę o nowości pojawiające się na polskim rynku.

Dbając o zdrowie, bezpieczeństwo i higienę, nasz gabinet wyposażony jest w autoklaw ( urządzenie do sterylizacji narzędzi). Każde narzędzie wielorazowego użytku jest starannie zapakowane i sterylizowane przed każdym użyciem. Do każdego zabiegu używamy , tylko i wyłącznie wysterylizowanych narzędzi a pilniki, ręczniki, serwety, podkłady itp. są jednorazowe!!